Zapraszam serdecznie na  sesje kobiece.

Fotografia Kobieca

Która z Pań nie chciałaby choć na chwilę poczuć się jak modelka? Która z Was nie chciałaby mieć zdjęć w pięknym makijażu i super stylizacji? Każda z kobiet, uwielbia czuć się pięknie i każdego dnia robimy wszystko aby tak wyglądać, a jakże miło by było zatrzymać te chwile w kadrze obiektywu i czasami popatrzeć sobie na zdjęcia przy kawie i stwierdzić : ”Jaka jestem piękna” .

Sesja kobieca to nie tylko zdjęcia, to czas spędzony  na plotkach, kawie, pysznych ciastkach i rozpusty zwanej relaksem. Ty przychodzisz na sesje, a ja i moje „otoczenie”, zajmuje się jej organizacją w taki sposób, aby ten dzień oprócz pięknych zdjęć obfitował w wiele cudownych kobiecych doznań.

Każdą sesję ustalam ze szczegółami związanymi z osobą, której tą sesje robię. Z jej zainteresowaniami, oczekiwaniami, wyborem i omówieniem stroju, makijażu oraz miejsca i formy takiej sesji.

Tu puszczamy wodze fantazji i wspinamy się wspólnie na szczyty  kobiecej kreatywności.

Na sesji robimy piękny, profesjonalny makijaż, który trwa około 1,5 godziny, fryzurę o ile modelka sobie życzy, dobieramy 2-3 stylizacje oraz omawiamy temat sesji. Sesje wykonuje zarówno w studio, jak i w plenerze. Istnieje również możliwość wykonania sesji w takich miejscach jak kluby, kawiarnie, hotele itp. Wszystko zależy od dostępności i możliwości zarówno modelki jak i fotografa.

Fotografia Kobieca

Na sesje umawiamy się zazwyczaj 2-3 tygodnie wcześniej, chyba, że możliwości pozwalają na krótsze odstępy czasu. Sesje wykonuje w studiu (czas do ustalenia) i plenerze w godz. 9-14. Studio znajduje się w niedalekiej odległości giżyckiego mola, pomostu czy wspaniałego Lasu Miejskiego , dlatego w okresach letnich ( kwiecień- wrzesień) zawsze chętnie zapraszam na słoneczne plenery

Sesja kobieca trwa około 4-5 godzin, dlatego zawsze radzę, aby była to przyjemność dla wszystkich, nie spieszyć się i tego dnia zarezerwować sobie trochę więcej czasu.

W weekendy są możliwe sesje w plenerze lub sesje domowe (gdy oczekujecie Panie sesji w warunkach domowych).