Sfotografuje dla Ciebie każde wnętrze, które chcesz zareklamować lub po prostu mieć je na zdjęciach.

Od fotografii wnętrz lokali gastronomicznych poprzez wnętrza specjalistycznych gabinetów lekarskich aż po apartamenty czy sale treningowe.

Poznań - kolejne spojrzenie....

Poznań – kolejne spojrzenie”….Wczesne słoneczne popołudnie to idealny czas na fotografowanie wnętrz. Zwłaszcza gdy jest to restauracja o tak ciekawie zaaranżowanej przestrzeni. Rozstawiam statyw, a w tle czuję delikatny zapach przygotowywanych potraw. Nie jadłem jeszcze obiadu! Jak skupić się na wyeksponowaniu jaskrawych kolorów, oryginalnych mebli i stylowych dodatków, gdy burczy w brzuchu? Jak oddać klimat tego urokliwego miejsca, gdy zmysły wędrują swoimi ścieżkami, a żołądek rozpaczliwie domaga się atencji? Skup się! Przecież jesteś profesjonalistą. Po prostu zrób zdjęcia wnętrz tak, żeby potencjalny klient poczuł to, co ty. Niech wie, że jego apetyt pobudzi nie tylko aromat będący zapowiedzią kulinarnej uczty, ale także stylowy, zmieniający się co kilka miesięcy wystrój. Przecież wiadomo, że je się również oczami. Perspektywa pokazująca układ sali, charakterystyczne detale i dużo światła. Pstryk, sesja reklamowa zrobiona (no, prawie – pozostanie jeszcze profesjonalna obróbka graficzna wyselekcjonowanego materiału)! Czas na zasłużony obiad. Jednak fotografowanie wnętrz z pustym brzuchem w takim miejscu może być bardzo inspirujące. To co poleca dziś szef kuchni?….”

Wygląd wnętrz jest jednym z podstawowych czynników tworzących tzw. „pierwsze wrażenie” na temat Państwa firmy.

W dzisiejszym świecie obraz przemawia bardziej niż słowa. Dlatego należy go świadomie i profesjonalnie wykorzystać budując własny wizerunek i zachęcając klientów do kupna usług. Klienci najczęściej dokonują wyboru restauracji, hotelu, czy firmy kosmetycznej sprawdzając oferty w internecie.
Pierwszą rzeczą, która przyciąga ich uwagę są fotografie. Profesjonalne zdjęcia skutecznie kreują potrzeby, budują zaufanie i zwiększają sprzedaż.

SPOSÓB DZIAŁANIA

Zaczynamy zawsze od spotkania. Najważniejsze są dla mnie Państwa oczekiwania i strategia Państwa działania, którą mamy wspierać. Staramy się pomóc, służąc naszą wiedzą na temat skutecznej komunikacji. Wspólnie ustalamy co chcemy osiągnąć i jak będziemy to realizować przygotowując sesję zdjęciową. Na koniec uzgadniamy szczegóły dotyczące rodzaju i liczby zdjęć, określamy cenę, datę realizacji sesji oraz termin oddania gotowych zdjęć.

Za pomocą maila podpisujemy umowę i po wpłacie zadatku dokonuję potwierdzenia zlecenia.
Po zrealizowaniu sesji udostępniam Państwu na serwerze „wglądówki” – nieobrobione pliki w małej rozdzielczości. Po ich zaakceptowaniu przystępuję do obróbki i retuszu zdjęć. Dokonuję korekty tonalnej (histogram, krzywe, światła i cienie) i kolorystycznej (barwa, balans bieli, nasycenie) oraz standardowego retuszu (usunięcie drobnych wad oraz zanieczyszczeń), ewentualne naniesienie znaku wodnego lub logo firmy oraz optymalizacja wagi i wymiarów plików. Ostateczną wersję zdjęć, opatrzonych moim znakiem wodnym, w niskiej rozdzielczości, udostępniam na serwerze i jednocześnie mailem wysyłam fakturę VAT. Po wpłacie należności za wykonaną usługę udostępniam na serwerze: gotowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości, zdjęcia rozdzielczości odpowiedniej dla publikacji w internecie lub w druku oraz licencję na ich wykorzystanie.

CENA ZDJĘĆ

Na koszt sesji mają wpływ następujące elementy: ilość, rodzaj i wielkość fotografowanych wnętrz, ilość zdjęć poddanych obróbce graficznej i zakres tej obróbki, termin i miejsce realizacji zlecenia oraz typ i zakres licencji nabywanej ze zdjęciami (czas trwania, liczba pól eksploatacji, nakład).

Na końcową cenę składają się: organizacja i realizacja sesji, obróbka materiału i koszt licencji na wykorzystanie zdjęć.

Ceny ustala się indywidualnie po określeniu zakresu prac.

Ilość zamówionych zdjęć i cena za 1 zdjęcie

1 – 10   ujęć 20 – 60zł
11 – 50  ujęć 15-55 zł
51 – 100 ujęć 10 – 45 zł
100 < 8- 40 zł

*Przedziały cenowe w zależności od trudności wykonania zdjęć.